Sondy sú navrhnuté tak, aby mali vyššiu ohybnosť a vydržali časté používanie a opakovanú sterilizáciu v autokláve. Každá sonda je kalibrovaná s vysokou presnosťou, aby vytvárala konzistentné lézie. Sondy sú kompatibilné so všetkými hlavnými rádiofrekvenčnými generátormi lézií pre liečbu bolesti.

SONDY R-F™ Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE

SONDY R-F™ Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE

Popis

Opakovane použiteľné sondy Epimed R-F™ z nehrdzavejúcej ocele sú vybavené odľahčeným ústím, zosilneným káblom odolným proti poškodeniu a farebným značením uľahčujúcim rozpoznávanie dĺžky. Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele a polyméru je plne sterilizovateľná v autokláve. Táto sonda sa vyrába v rôznych dĺžkach a je kompatibilná s ihlami 18 G, 20 G a 22 G. Správne postupy čistenia a sterilizácie sú uvedené v Návode na použitie.

Technické údaje

Katalogové č.. Dĺžka Farba Objednať
297-5 5 cm Zelená  
297-10 10 cm Čierna  
297-15 15 cm Modrá  

 

SONDY NITINOL HYPERFLEX™ R-F™

SONDY NITINOL HYPERFLEX™ R-F™

Popis

Opakovane použiteľné sondy z nehrdzavejúcej ocele Epimed Nitinol Hyperflex™ R-F™ sú vybavené odľahčeným ústím, zosilneným káblom odolným proti poškodeniu a farebným značením uľahčujúcim rozpoznávanie dĺžky. Odolná konštrukcia z niklovo-titánového „pamäťového kovu“ a polyméru je plne sterilizovateľná v autokláve. Táto sonda sa vyrába v rôznych dĺžkach a je kompatibilná s ihlami 16 G, 18 G, 20 G a 22 G. Správne postupy čistenia a sterilizácie sú uvedené v Návode na použitie.

Technické údaje

Katalogové č. Dĺžka Farba Objednať
298-5 5 cm Zelená  
298-10 10 cm Čierna  
298-15 15 cm Modrá  

 

JEDNORÁZOVÉ ELEKTRODY R-F™

DISPOSABLE-R-F-PROBES

Popis

Jednorazové sondy Epimed R-F™ sú vybavené odľahčeným ústím, zosilneným káblom odolným proti poškodeniu a farebným značením uľahčujúcim rozpoznávanie dĺžky. Táto sonda na jedno použitie sa vyrába v rôznych dĺžkach a je kompatibilná s ihlami 16 G, 18 G, 20 G a 22 G.

Technické údaje

Katalogové č. Množstvo Dĺžka Farba Objednať
299-5 Box 10 ks 5 cm Zelená  
299-10 Box 10 ks 10 cm Čierna  
299-15 Box 10 ks 15 cm Modrá  

 

Súvisiaci tovar

R-F™ IHLY UZEMŇOVACIE PODLOŽKY

 

Kontaktný formulár

close